do ustalenia

Bez języka praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień Nieuwegein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwegein
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 września 2015 22:59

Aktualnie poszukujemy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii, Nieuwegein przy zbieraniu zamówień oraz załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Nieuwegein
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– przyjmowanie dostaw i ich rozładunek
– pakowanie paczek oraz ich załadunek na samochody
– układanie butelek w skrzynkach
– oraz inne zadania magazynowe zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– dobre zdrowie
– zdolność do pracy zmianowej również w nocy
– pracownik będzie zdolny pozostać na miejscu przez pół roku
– angielski na dobrym poziomie
– umiejętność samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów
– zmotywowanie do pracy
– punktualne stawianie się w zakładzie pracy
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców będzie atutem
– kandydaci, którzy okażą dokument potwierdzający niekaralność będą mile widziani

Oferujemy:
– legalną pracę na pół roku
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– korzystne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– ubezpieczenie i zakwaterowanie
– dodatki do pracy zmianowej

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po angielsku na maila: praca@hobij.pl w temacie należy wpisać: MAGAZYNIER NIEUWEGEIN.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-nieuwegein-od-zaraz-id316366.html

ID ogłoszenia: 37355f04dff638fb