10,61 - 16,78€/h brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca Holandia od zaraz w supermarkecie Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 01:28

Możliwość podjęcia zatrudnienia w supermarkecie spożywczym z Amsterdamu. Od zaraz praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: od 10,61 na zmianie dziennej do 16,78 euro za godzinę brutto w nocy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykładanie produktów na półki według standardów oraz umieszczaniem metek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się dbaniem o atrakcyjny wygląd towarów oraz witryn
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku na półkach, w magazynie oraz chłodni

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego lub holenderskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • możliwość dłuższego zatrudnienia
  • zdolność szybkiego liczenia i zapamiętywania
  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • pełna dyspozycyjność
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy na dłuższy okres
  • dużą ilość godzin oraz możliwość brania nadgodzin
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • szansę awansu
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • wysokie zarobki oraz dodatki wakacyjne

Aplikacja:

Prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 24559401ffccee28

13 komentarzy na “Bez znajomości języka fizyczna praca Holandia od zaraz w supermarkecie Amsterdam”

  1. zgłaszam sie do pracy .SPEŁNIAM WSZYSTKIE WYMOGI.MIESZKAŁEM I PRACOWAŁEM W ANGLI 6 LAT .MUJ NR 574 579 531

  2. Grzegorz i Anna na 17 czerwca 2017 @ 18:03

    Witam,

    Jesteśmy rodziną 2+1 (dziecko 2 lata) zdecydowaną na wyjazd i zamieszkanie na stałe w Holandii,nasze doświadczenie to kilku letnie w branży ogólnospożywczej na stanowiskach kierowniczych, znamy wszystkie zasady panujące na takich sklepach,nie są nam obce też stoiska świeże jak-mięso-wędliny czy owoce-warzywa.Na więcej pytań chętnie odpowiem państwu telefonicznie lub e-mailowo.570447972

    Pozdrawiamy

    Grzegorz i Anna

  3. Pracownik fizyczny w sklepie na 18 czerwca 2017 @ 01:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, obecnie znajduje się na terenie Holandii, posiadam numer BSN znam angielski (nie płynnie) oraz mam doświadczenie na podobnym stanowisku (Albert Hein) Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem +48795251862, w razie potrzeby wyślę CV.

  4. Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy w Holandii w supermarkecie proszę napisać jaka forma transportu do pracy czy jest to rower bus czy samochód ile jest płatne zakwaterowanie ile godzin tygodniowo sie pracuje od kiedy mozna zacząć

  5. jestem zainteresowany prosze o telefon 690 903 102

  6. Witam jestem zainteresowany tym ogloszeniem, prosze o kontak na e-mailu, znam jezyk niemiecki i angielski

  7. Jestem chętna do pracy od zaraz
    Obecnie jestem w Emmeloord
    Proszę o kontakt
    +31647164635

  8. witam
    jestem zainteresowany niniejsza ofertą

  9. dzien dobry jestem zainteresowany ta oferta pracy znam jezyk angielski jestem dyspozycyjny od zaraz z gòry dziekuje

  10. Witam jestem zainteresowany mój nr.579151337 chętny od zaraz

  11. Witam razem z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Pracowaliśmy już w Holandii mamy wszystkie potrzebne dokumenty . Proszę o kontakt 508322637 . Pozdrawiamy

  12. Witam ja i kolega jesteśmy zainteresowani państwa oferta proszę o kontakt 514 819 771z góry dziękuję

  13. Jestem zainteresowana pracą już od soboty.
    Mój numer +48 784 571 810