do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca dla par od zaraz na magazynie art. przemysłowych Tilburg i Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg i Waalwijk
  • Długość umowy: do Świąt Bożego Narodzenia lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 01:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Tilburg i Waalwijk dla par na magazynie z artykułami przemysłowymi przy kompletowaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Tilburg i Waalwijk.

Wynagrodzenie: do iuzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na dziale ekspedycji przy sortowaniu i przeliczaniu produktów, a także przy przygotowywaniu i pakowaniu artykułów do dalszego transportu oraz wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • rozmieszczanie produktów zgodnie z wytycznymi w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • praca także dla operatorów wózków widłowych typu EPT.

Wymagania:

  • bez znajomości języka angielskiego;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie swojej pracy;
  • dostępność od zaraz do świat albo możliwość pozostania na dłużej;
  • mile widziane osoby, które obecnie mieszkają w okolicach Waalwijk i Tilburg i mogące samodzielnie dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie również dla par;
  • bonusy;
  • pracę w solidnej firmie logistycznej;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zwrot kosztów za dojazd do pracy – maksymalnie do 6 Eur na dzień w zależności od odległości;
  • bardzo dobre wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym;
  • obsługę kadrowo – administracyjną nie tylko w j. holenderskim,a le też polskim,l angielskim i rumuńskim.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48778881217

Źródło: www.pracuj.pl/praca/order-picker-w-magazynie-artykulow-przemyslowych-holandia-tilburg-i-waalwijk,oferta,7218549

ID ogłoszenia: 1365ddec0913d7f2