do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka sortowanie odzieży Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 00:17

Pracodawca z Wormerveer szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu ubrań.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę, która jest zgodna z CAO;
  • stabilną i legalną pracę;
  • zapewniony transport;
  • zakwaterowanie służbowe;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane fizyczną pracą w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 789 154 442

Źródło: https://www.praca4u.net/praca-w-sortowni-odziezy-uzywanej-id1186989.html

ID ogłoszenia: 5345ebabdddf3284