tygodniówki

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz na magazynie Action w Echt jako order picker

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Echt
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.10
  • Długość umowy: umowa stała
  • Opublikowany: 17 października 2019 00:16

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie marki Action w rejonie Echt. Zatrudnienie od zaraz dla order pickerów przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu do wysyłki.

Charlie works to marka firmy Beetsma Sp. z o.o. (Nr. APT 5169) lidera na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz w Polsce.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Order Picker
Miejsce pracy: Holandia, Echt, Zwaagdijk

OBOWIĄZKI:
– Praca w magazynie Action
– Kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki
– Praca w systemie voice pick

WYMAGANIA:
– Chęć i motywacja do pracy fizycznej
– Gotowość do wyjazdu od zaraz na dłuższy okres czasu
– Znajomość języka angielskiego
– Mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:
– Możliwość pracy także dla par !
– Atrakcyjne cotygodniowe wynagrodzenie
– Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do pracy
– Pomoc w załatwieniu formalności i opiekę polskojęzycznego koordynatora
– umowa o pracę na holenderskich warunkach

Charlie works to marka firmy RMG Contracting Sp.z.o.o z siedzibą w Kluczborku przy ul. Podwale 8/1
(kod pocztowy 46-200), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy – XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000628253, NIP: 7511775852, REGON: 365197273, kapitał zakładowy: 5 000,00 PLN.

ID ogłoszenia: 3885da6e4aabdf05

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz na magazynie Action w Echt jako order picker”

  1. Sonia565@interia.pl na 11 maja 2020 @ 15:12

    Czy ogłoszenie jest aktualne?