do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz w Son produkcja elektroniki

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 30 maja 2016 22:22

Fabryka sprzętu elektronicznego z Son do zaraz zatrudni Polaków na produkcję. Holandia praca bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę. Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu za granicę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Son.

Zarobki: do ustalenia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • skręcanie sprzętów elektronicznych różnego rodzaju za pomocą odpowiednich narzędzi;
  • składanie sprzętu według instrukcji (w języku angielskim) wyświetlonej na komputerze;
  • bieżące dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • inne zadania mogą być zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – konieczność rozumienia instrukcji;
  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • dokładność i precyzja;
  • cierpliwość;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • uczciwość;
  • bardzo dobry wzrok.

Gwarantujemy:

  • wysokie zarobki;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • wyżywienie dostępne w fabryce;
  • wsparcie polskiego managera;
  • organizację wyjazdu do Holandii;
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • przyjazne, nowoczesne środowisko pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem formularza na stronie:

Prosimy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 787574cc393f249b

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz w Son produkcja elektroniki”

  1. Sumienny’,dyspozycyjny

  2. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler
    0651156788