do ustalenia

Bez znajomości języka praca Holandia pakowanie sałatek Tilburg od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 11 grudnia 2015 21:44

Od zaraz zatrudnimy 5 osób do pracy w Holandii przy pakowaniu sałatek na produkcji. Ogłoszenie z Tilburga dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba pracowników: 5
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik nadziewa papryczki serem
– pakowanie sałatek oraz innych specjalnych produktów
– należy sprawnie pakować pudełka
– naklejanie etykiet na produkty

Wymagania:
– należy sprawnie komunikować się w języku angielskim bądź niemieckim
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– posiadanie prawa jazdy kat.B jest pożądane
– dobre zdrowie
– przestrzeganie higieny osobistej
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– niezawodność
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– możliwość wykorzystania świadczeń socjalnych
– osoby zainteresowane mogą skorzystać z zakwaterowania oferowanego przez agencję zatrudnienia
– zdobycie nowego doświadczenia
– szkolenia wprowadzające
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– korzystne warunki zatrudnienia
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– wsparcie polskich opiekunów

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221354/0/1/

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221354/0/1/

ID ogłoszenia: 1725669e5f186675

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Holandia pakowanie sałatek Tilburg od zaraz”

  1. Witam , jestem bardzo zainteresowana pracą .
    Jestem osobą odpowiedzialną , dyspozycyjną , komunikatywną i bardzo chętną w pomocy innym .
    Mieszkam w Tilburgu więc miałabym szybki i łatwy dostęp do pracy .