do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu ketchupów Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 21 maja 2015 01:47

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych (ketchupów). Zatrudnienie w Wijchen dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Oferta dla osób znających język angielski.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Wijchen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ketchupów w opakowania kartonowe.

Wymagania:
– najchętniej przyjmujemy osoby posiadające zakwaterowanie w Wijchen lub okolicach
– angielski na poziomie A2/B1
– elastyczność godzinowa
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– energiczność, niezawodność
– punktualne stawianie się w pracy
– osoby z dokumentem potwierdzającym niekaralność są mile widziane
– referencje będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
– opiekę polskiego koordynatora
– wypłata wynagrodzenia co 7 dni
– dobre stawki godzinowe
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: opole@hobij.pl z tematem: PAKOWANIE KETCHUPOW.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ketchupow-wijchen-ok-nijmegen-id286786.html

ID ogłoszenia: 976555d0a08251c4