do ustalenia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii w pralni bez znajomości języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Opublikowany: 9 września 2015 22:58

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla pracownika pralni przy składaniu i sortowaniu pościeli, ubrań itp. Ogłoszenie od zaraz z Utrechtu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się w pralni
– wykonywanie zadań produkcyjnych
– pracownik sortuje oraz składa rzeczy znajdujące się w pralni

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim na poziomie komunikatywnym
– należy posiadać motywacje oraz być zaangażowanym pracownikiem
– prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– szybkość, dokładność, punktualność
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazne usposobienie
– umiejętność pracowania w grupie

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania wraz z podstawowym ubezpieczeniem
– pomoc polskojęzycznego opiekuna
– dobre stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po angielsku na maila: Sajkiewicz@covebo.pl com
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2413c1/

ID ogłoszenia: 35555f050ec8409c

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii w pralni bez znajomości języka Utrecht”

  1. podjecie pracy na 22 września 2015 @ 12:25

    Witam wraz z dziewczyna jwstesmy zainteresowani tym ogloszeniem. Posiadam prawo jazdy kat b. Jestesmy pracowici i prosimy o kontakt 505491221