14,08 € na godz.

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz Oss 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 12:08

Zatrudnienie w Oss bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Aktualna od zaraz praca w Holandii 2023 na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 14,08 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki;
  • mieszanie produktów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przygotowywanie pudełek i paczek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przynajmniej pół roku doświadczenia przy produkcji żywności;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim – poziom B1.

Oferujemy:

  • wypłatę na czas;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • program lojalnościowy;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • rekrutację online;
  • zakwaterowanie;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • dojazd do/z pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/23016/

źródło: www.ottoworkforce.pl/home/jobs/23016?lang=pl-pl

ID ogłoszenia: 12863ee8f20c1b9d