10,54 EUR brutto/h

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz Roggel na produkcji spożywczej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roggel
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 11 września 2018 19:53

Fabryka z regionu Roggel od zaraz szuka osób do pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Zatrudnienie na produkcji spożywczej. Poszukiwani odpowiedzialni i sumienni kandydaci.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: region Roggel.

Stawka godzinowa: 10,54 EUR/h brutto.

Zadania na stanowisku:

  • produkcja półproduktów według receptur;
  • półprodukty posłużą do późniejszego wykonania soków i napojów;
  • kontrolowanie jakości produktów (pod mikroskopem);
  • przewożenie gotowych półproduktów za pomocą wózka widłowego.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • prawo jazdy kat.B;
  • dobra organizacja czasu;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • język angielski na dobrym poziomie;
  • odpowiedzialność, uczciwość;
  • punktualność;
  • regularne zjazdy na urlop;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne w systemie tygodniowym, zgodne z CAO;
  • umowę o pracę;
  • dodatki zmianowe i urlopowe;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach wyposażonych w AGD, wi-fi i TV;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • codzienne dojazdy do pracy rowerem, autem firmowym lub komunikacją publiczną;
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia i podniesienia kwalifikacji.

Aplikacje:
Zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem linka:

lub do osobistego kontaktu z agencją pracy:

Olsztyn 89 52 10 485

Racibórz 32 41 47 193

Opole 77 442 75 75.

ID ogłoszenia: 5285b9789eb26b09