do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz Waalwijk na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:18

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na magazynie sklepu internetowego z Waalwijk. Praca w Holandii skierowana do osób bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, okolice Tilburga, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą wysyłkową zamówionych przez Internet towarów m.in. ubrań, książek, zabawek i płyt
  • do zadań pracownika należy kompletowanie zamówień, sortowanie, pakowanie oraz przygotowywanie paczek do wysłania

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • atutem będzie okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • dodatki za pracę na zmiany
  • transport do pracy
  • miejsce do zamieszkania
  • perspektywę przedłużenia współpracy
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w wyrabianiu dokumentów
  • dobre zarobki
  • pracę dla par

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: abroz@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361614/Magazynier-(Sklep-Internetowy)-ok.-Tilburga.html

ID ogłoszenia: 217582c9bd2c6e1e