9,12 euro za godz.

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu owoców Rotterdam od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:13

Oferta pracy w Holandii dla pakowaczy warzyw i owoców na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Rotterdamie od zaraz przy pakowaniu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: 9,12 euro za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– sortowanie warzyw i owoców przy taśmie
– pakowanie kapsułek z kawą oraz produktów spożywczych
– inne proste prace produkcyjne oraz magazynowe

Wymagania:
– dla osób z wiekiem +18
– wyjazd na 3 miesiące
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– dobre zdrowie
– przyjmujemy kandydatów niekaranych
– zwinność, refleks, zaangażowanie
– możliwość szybkiego wyjazdu do Holandii

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– opiekę polskich rezydentów
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– zapoznanie ze współpracownikami
– jasne warunki zatrudnienia
– transport wewnętrzny
– szkolenia językowe
– miejsce zamieszkania
– dobre warunki pracy (zgodne z kodeksem pracy ABU/CAO)
– legalną pracę na minimum 3 miesiące

Aplikacja:
Można się skontaktować telefonicznie z naszymi oddziałami w Olsztynie i Opolu.
Olsztyn telefon: 89/527-03-27, 89/533-06-94
Opole telefon: 77/402-80-70, 77/402-80-72

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-towaru-holandia-od-zaraz-id276305.html

ID ogłoszenia: 3795513449265549

Linki sponsorowane

28 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu owoców Rotterdam od zaraz”

  1. Jestem dyspozycyjny czasowo i gotowy do wyjazdu
    Chętny do pracy i sprawny fizycznie
    Nie znam języka
    Kontak na mail lub tel +48 536880049

  2. witam,

    Wraz z koleżanką szukamy pracy za granicami kraju.

    Prosiłabym o poadnie adres e mail, w celu wysłania CV.

    podaje e maila : czarnulka642@wp.pl\

    tel. kontaktowy : 500 018 560

    Pozdrawiam
    Alicja

  3. Witam jezeli oferta jest jeszcze aktualna prosze o szybki kontakt 506806175 Arnold
    Mam 26 lat potrafie rozmawiac w jezyku angielskim,dyspozycyjny jestem w kazdej chwili.

  4. Wójcik Dariusz na 30 marca 2015 @ 11:10

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Można prosić o większą ioość informacji? Oraz kiedy planowany jest wyjazd?

  5. Spełniam wszystkie w/w wymagania i jestem zainteresowany tą pracą 😉 Pozdrawiam
    tel. 502896229

  6. Tomek i Sylwia na 31 marca 2015 @ 06:53

    Witam, jestem bardzo zainteresowany wyjazdem do pracy razem z żona, posiadamy doświadczenia w pakowaniu owoców, warzyw itp, jesteśmy młodzi,wiek 24i25lat wyjeżdżamy juz od kilku lat mamy doświadczenie z praca w Holandi , prosimy o kontakt pod numerem telefonu 723013841.

  7. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Holandii,pakowanie,produkcja,inne na magazynie,ogrodnictwo,zielen miejska,posiadam doswiadczenie w NL,NUMER SOFI

  8. Witam jestem zainteresowana pracą . Jestem w Holandii posiadam nr sofi , dowód osobisty i kartę bankową. Jestem na wiekówce. Proszę o kontakt na e-maila anita.kozdron@o2.pl

  9. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy,aktualnie mieszkam w Roosendaal,posiadam numer soffi oraz doswiadczenie w pracy na magazynach,przy uzyciu skanerow itp.Posiadam uprawnienia na wozki widlowe oraz doswiadczenie na wozkach czolowych oraz wysokiego skladu tzw.sztaplarek.Prosze o kontakt pod nr.tel.0658 786 890
    Dziekuje I pozdrawiam Marcin.M

  10. Witam wraz z koleżanką jestesmy zainteresowane ofertą, posiadamy doświadczenie na lini produkcyjnej i obecnie przebywamy w Holandii w Hillegom, proszę o kontakt pod nr tel +31617905809.Pozdrawiam.

  11. joanna1604 na 7 kwietnia 2015 @ 14:58

    witam jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy jesteśmy dyspozycyjni czasowo ,chętni do pracy nasz wiek to 39,38,23 dwie kobiety i mężczyzna to jest email joanna.sulik@onet.pl numer telefonu 510586428

  12. Jestem gotowy na wyjazd od zaraz. Mam 38 lat jestem zwinny i operatywny, wcześniej pracowałem na podobnych taśmach w Holandii więc praca nie jest mi obca.Mój nr tel.783886446.Pozdrawiam

  13. Witam,mam 20 lat. Szukam pracy za granicą kraju.
    Jestem dyspozycyjna czasowo, gotowa do wyjazdu w każdej chwili
    Chętna do pracy i sprawna fizycznie Niestety nie znam języka.
    proszę o kontakt 539985990. Pozdrawiam !

  14. Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy .Pracowałam w wielu państwach (Włochy,Niemcy, Francja) przy zbiorach jak i również na hali przy sortowaniu, bądź pakowaniu.Jestem dyspozycyjna czasowo i gotowa do wyjazdu w każdej chwili.Bardzo szybko się uczę.Wyjazd na dłuższy okres jest jak najbardziej możliwy. Bardzo proszę o szersze informacje na mój adres e-mail.
    Pozdrawiam
    Marta

  15. Dzień dobry. Mam 20 lat i poszukuję pracy poza krajem. Jestem zwarty i gotowy, chętnie pracuję w zespole, jestem sprawny fizycznie i gotowy do działania. pozdrawiam.
    572631709

  16. SZUKAMY!!! na 13 kwietnia 2015 @ 13:48

    Witam, poszukuje z dziewczyna pracy za granica , bylibysmy chetni wyjazdu od zaraz. niestety brak jezyka, prawo jazdy kat B. Prosze o kontakt pod numerem: 536 796 901

  17. Pawel Kantor na 28 kwietnia 2015 @ 13:31

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem
    Posiadam doswiadczenie w pracy w NL
    Prosze o kontakt
    pawelkantor@wp.pl

  18. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    Mieszkam w Dordrecht
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945

  19. kamil.osak na 14 lipca 2015 @ 20:39

    Mam32 lata pracowalem w Hiszpani przy zbiorach mandarynek i 10 lat na produkcji jestem sumienny i dokladny potrzebuje pracy od zaraz.tel.kon.+48662669073

  20. Robert Zając na 8 sierpnia 2015 @ 14:34

    Mam 23 lata znam język angielski podstawowo pracowałem na produkcji w hobbij w NL ,Chciałem ponownie podjąć prace w Holandii ,mój numer to 501922904.

  21. Witam . Jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt .

  22. Witam poszukuje pracy w Rotterdamie lub okolicach gotowość do pracy od 10-02-2017.Prosze o odpowiedz dziękuje pozdrawiam

  23. Jajestem juz w rotterdamie szukam pilnie pracy.prosze o kontakt na 0617393654.pozdrawiam kamil

  24. Witam, jestem zainteresowany powyższą ofertą od zaraz, posiadam doświadczenie przy pracy z sortowaniem owoców. Pozdrawiam

  25. Dziendobry. Właśnie poszukuje pracy i w tej chwili jestem w Holandii okolice Rotterdamu chciałbym się spytać czy by była jakas oferta

  26. Dzien dobry jestem na terenie Holandi z kolega poszukujemy pracy pilnie. Kontakt :500619939

  27. proszę o szybki kontakt

  28. Mariusz Kalameja na 23 listopada 2019 @ 11:34

    Witam razem z kolega jestem zaineresowny ta praca jestesmy pracowici zalezy Nam bardzo na pracy prosimy o kontakt na number 510049258