stawki wiekowe

Holandia praca fizyczna w pralni bez znajomości języka De Meern od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Meern
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 01:01

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii (De Meern). Zatrudnienie dla kobiet w pralni bez znajomości języka holenderskiego przy prasowaniu i praniu odzieży. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem dla osób do 21 roku życia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, De Meern
Wynagrodzenie: stawki wiekowe od 4,39 do 9,63 euro brutto za godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Do zadań osób zatrudnionych należy obsługiwanie pralek oraz prasowanie ubrań. Każdą skończoną partie należy oznaczyć odpowiednim kodem i odwiesić jako gotowe do odbioru.

Wymagania:
– zatrudnienie dla kobiet
– angielski w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– osoby chcące zarobić, zmotywowane
– możliwość podjęcia pracy fizycznej
– dobre zdrowie
– odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
– szybkość wykonywania zadań

Oferujemy:
– wynagrodzenie zależne od wieku od 4,39 do 9,63 euro/h brutto
– darmowe miejsce zamieszkania dla osób do 21 roku życia powyżej tego wieku należy uiścić opłatę 195 euro/mc
– ubezpieczenie (płatne dla osób po 19 roku życia)
– zatrudnienie długoterminowe

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem: Pralnia; De Meern.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-praca-w-pralni-z-j-angielskim-id269618.html

ID ogłoszenia: 85154e659efd70fd