13 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii dla murarza w budownictwie bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 19 marca 2015 02:58

Od zaraz zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Holandii przy remontach i wykończeniach. Oferta dla murarza bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 13 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– stawianie ścian z cegieł, kamieni czy innych materiałów budowlanych
– wykuwanie otworów w ścianach
– budowanie przegród, stropów itp.
– wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych

Wymagania:
– dobry stan zdrowia
– dobra koordynacja wzrokowo-słuchowa
– poczucie równowagi
– zdolności manualne
– spostrzegawczość, refleks
– wyjazd od zaraz
– chęć podjęcia pracy tymczasowej na 6 tygodni
– doświadczenie w pracach murarskich
– język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy jest mile widziane

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– miejsce do zamieszkania
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pomagamy przy wyjeździe do Holandii
– zatrudnienie na 6 tygodni z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: apn.1037656@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/murarz-id274570.html

ID ogłoszenia: 64550a22b480351