€12,00

Dam pracę w Holandii dla pracownika produkcji znaki drogowe od zaraz w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 17 stycznia 2023 00:25

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz jako pracownik przy produkcji znaków drogowych. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub niderladzkiego.

Wynagrodzenie
€12,00 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Vevon to niezależna firma, specjalizująca się w montażu tymczasowych urządzeń komunikacyjnych podczas robót drogowych, na imprezach i w przypadku klęsk żywiołowych.

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za gotowe znaki drogowe. Będziesz czyścił, etykietował i odklejał naklejki ze znaków drogowych. Ponadto będziesz pracował na drodze przy wytyczaniu objazdów, umieszczaniu znaków i ich późniejszym usuwaniu. Kandydat musi być silny i sprawny, ponieważ czynności związane z pracą mogą być ciężkie.

Aby zapewnić stabilność, będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 7:30 do 16:30. Będziesz pracować w sumie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, dzięki którym poznasz firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Przygotowanie znaków drogowych
Czyszczenie znaków drogowych
Etykietowanie znaków drogowych
Sprawdzanie jakości
Wysyłanie objazdów
Umieszczanie znaków
Usuwanie znaków
Dbanie o miejsce pracy
Podnoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Gotowość do pracy również w trasie
Posiadanie prawa jazdy kategorii B