Do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii jako Brygadzista / Team Leader, Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzgodnienia
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 listopada 2018 00:58

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Holandii na terenie Nijmegen jako brygadzista – team leader. Zatrudnienie przy wdrażaniu nowych pracowników.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego Klienta na terenie Holandii poszukujemy brygadzisty w dziale napraw plastikowych skrzynek.
Miejsce pracy: Nijmegen

Obowiązki:
– wdrażanie nowych pracowników oraz kontrola pracy zespołu (20-25 pracowników);
– kontrola jakości naprawionych skrzyń;
– tworzenie raportów;
– tworzenie harmonogramu pracy pracowników;
– pomoc przy naprawie skrzynek;
– pomoc przy obsłudze wózka heftruck.

Wymagania:
– znajomość elektronarzędzi + podstawowa wiedza techniczna;
– mile widziane własne zakwaterowanie w okolicach Nijmegen;
– doświadczenie na heftruck (posiadanie certyfikatu będzie dodatkowym atutem);
– znajomość j.angielskiego lub holenderskiego na poziomie dobrym;
– mile widziane doświadczenie w roli teamleadera/brygadzisty;

Oferujemy:
– pracę na długi czas;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– pracę na dwie zmiany: 06:00-14:30 i 14:30-22:00;
– możliwość odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie swojego CV pod adres: d.grzywna@pran.eu z dopiskiem BRYGADZISTA w tytule maila.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

ID ogłoszenia: 4825bd847c7f3fe4