12.27

Dam pracę w Holandii na magazynie z art. spożywczymi w Bleiswijk od zaraz jako order picker

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 00:11

Firma z Bleiswijk poszukuje od zaraz dyspozycyjnych order pickerów do pracy w Holandii na magazynie z art. spożywczymi. Zatrudnienie z jezykiem angielskim przy kompletowaniu zamówień.

ORDERPICKING
STAWKA 12.27€BR/H+DODATKI
OPIS STANOWISKA:
– PRACA PRZY ZBIERANIU ZAMÓWIEŃ w MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM ZA POMOCĄ ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO

WYMAGANIA:
– MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
– MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KATEGORII B
– DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8- TYGODNI

OFERUJEMY:
– LEGALNE ZATRUDNIENIE
– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE
– TRANSPORT DO pracy za darmo, kierowca dodatkowo otrzymuje 8€br dziennie
– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

Jesteś zainteresowany? Prześlij do nas swoje cv w tytule wpisując: BLEISWIJK na adres:

anna@holandiajobs.pl lub zadzwoń, tel. +48 790833585

ID ogłoszenia: 9415fc2907a05822