do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2014 16:21

Producent perfum szuka osób do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu perfum. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref.: JD/PHS/09/2014/P4U

Zadania:
– przepakowywanie produktów
– naklejanie kodów, etykietowanie
– przygotowywanie towaru do magazynowania

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu dobrym
– dyspozycyjność, punktualność
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
– sprawne, zwinne dłonie
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane terminowo
– na miejscu kontakt z polskimi opiekunami
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– miejsce noclegowe do zorganizowania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-perfum-id246548.html

ID ogłoszenia: 517542b1d4207527