do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie boczku bez znajomości języka Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarlem
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 02:23

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Haarlem. Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu i krojeniu boczku.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Haarlem, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie zajmującym się przetwórstwem mięsa
  • zadaniem pracownika będzie krojenie, cięcie, wędzenie oraz mrożenie boczku
  • osoba zatrudniona będzie się zajmowała także rozkładaniem oraz pakowaniem mięsa

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach
  • chęć i energia do pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz referencji
  • możliwość podjęcia zatrudnienie na minimum pół roku

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubezpieczenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • szansę na dłuższą współpracę
  • zapewnione przez agencję miejsce do zamieszkania
  • dodatki za pracę na zmiany

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:

ezelmanowicz@hobij.pl

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361615/Pracownik-produkcji-(pakowanie-boczku)-Haarlem.html

ID ogłoszenia: 9658a4cc6f0e768

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie boczku bez znajomości języka Haarlem”

  1. Bardzo zależy mi na tej pracy
    telefon: 0625773607