9,53 EUR/h

Dam pracę w Holandii od zaraz produkcja czekolady bez języka Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 31 grudnia 2018 00:22

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Barneveld bez znajomości języka niderlandzkiego. Pomagamy z organizacji wyjazdu  i kwestiach formalnych.

Stanowisko: pracownik fabryki.

Lokalizacja: Barneveld.

Wynagrodzenie: 9,53 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie worków z kakao do kontenerów;
  • sortowanie ziaren kakao z małych kamyczków i innych odpadów;
  • pakowanie oczyszczonych ziaren;
  • pracodawca może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • podstawowy język angielski;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • odpowiedzialność;
  • spostrzegawczość;
  • przyjazne nastawienie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • terminowe wypłaty pensji;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • stały dostęp do paska wypłat poprzez profil online;
  • pakiet startowy w cenie 120 zł z pościelą, słownikiem i kartą do telefonu;
  • wsparcie w organizacji podróży do Holandii.

Aplikacje:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 77 545 75 75.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-barneveld/

ID ogłoszenia: 5325c112b5cacc6c