w euro

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2021 00:43

Ze znajomością języka angielskiego dla pakowaczy dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy – cukierki, żelki, czekolady etc.

Praca przy pakowaniu słodyczy

Opis stanowiska:
– Praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,
– Pakowanie towaru (cukierki, żelki, czekolady),
– Układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,
– Kontrola jakości.

Oferujemy:
pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,
dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,
wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),
atrakcyjne stawki godzinowe,
dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) – to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:
zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
mile widziane prawo jazdy kat. B,
dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Zainteresowany?

Wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl bądź zadzwoń pod numer Agata 77 474 68 08

Agencja Zatrudnienia Flexcraft to sprawdzona, rzetelna firma. Za nami są lata doświadczeń w organizowaniu pracy i pobytu w Holandii zainteresowanym zarobkowaniem za granicą. Możesz nam zaufać, współpracujemy tylko z pewnymi, uczciwymi firmami.
CERTYFIKAT NR 273

ID ogłoszenia: 68061430ed350934