stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii od zaraz przy sprzątaniu hotelu bez języka Eindhoven pokojówka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 23:18

Zatrudnienie dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi hotelowych od zaraz w Eindhoven. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Wymagana jest kultura osobista na wysokim poziomie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Eindhoven.

Zarobki: stawki wiekowe według CAO.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi hotelowych;
  • mycie okien, wymiana ręczników, pościeli, uzupełnianie środków higienicznych;
  • dezynfekcja i sprzątanie toalet;
  • sprzątanie innych pomieszczeń w hotelu, takich jak hall, recepcja, korytarze itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • dyskrecja;
  • zaletą będzie własne zakwaterowanie w Eindhoven;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • codzienne dojazdy do pracy;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • wypłaty pensji co 4 tygodnie;
  • możliwość pobierania zaliczek po 1 tygodniu;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • miłe i czyste środowisko pracy.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać za pośrednictwem linku źródłowego.

CV powinno zawierać zdjęcie.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: https://www.infopraca.pl/praca/houskeeping-pokojowka/holandia-eindhoven/14382757

ID ogłoszenia: 6435be55dce2e743