do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii produkcja sałatek dla par bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 września 2016 23:15

Holandia praca przy produkcji sałatek owocowo-warzywnych w Helmond. Oferta od zaraz kierowana również do par bez znajomości języka z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Helmond

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należała praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na myciu, krojeniu, a także pakowaniu świeżych warzyw i owoców
  • praca w systemie zmianowym, również w nocy

Wymagania:

  • dostępność minimum 6 miesięcy
  • dokument potwierdzający niekaralność będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie i chęć podjęcia pracy
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • codzienny transport do pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc koordynatora
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • atrakcyjną pensję wypłacaną co tydzień
  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez Agencję
  • premie za pracę weekendową
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
  • wsparcie w wyrobieniu numeru identyfikacji podatkowej

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacja PRODUKCJA HELMOND w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl. Prosimy o dopisanie w cv klauzuli o przetwarzaniu danych.

Źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-od-zaraz-rowniez-dla-par-id405668.html

ID ogłoszenia: 20757d7c60a10f34

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii produkcja sałatek dla par bez języka Helmond”

  1. Chciałabym podjąć pracę bez znajomosci języka

  2. Szukamy pracy dla pary produkcja magazynowanie od zaraz jestesmy zetelni pracowici rowniez z doswiadczeniem na produkcji dziekujemy za kontakt Z Powazaniem Marcin Monika

  3. 729554832 szukam pracy wraz z chlopakiem prosze o kontakt

  4. Witam wraz z chlopakiem poszukujemy pracy w holandi posiadamy doswiadczenie na magazynach prosze o kontakt+31687214838

  5. Witam
    jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz pracowaliśmy na podobnych stanowiskach w Niemczech

  6. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki