9,51 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach kapusty bez języka Obdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Obdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:54

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w Odbam przy zbiorach kapusty z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Obdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ścinaniu kapusty na polu
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaletą będzie prawo jazdy

Oferujemy:

  • wypłaty zarobków raz w tygodniu na konto
  • pracę na stabilnych warunkach
  • konto pracownika w internecie umożliwiające wgląd oraz pobieranie dokumentów
  • zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur:

Lublin
ul. Hempla 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-kapusty-id857312.html

ID ogłoszenia: 90659af1e9e8e171