atrakcyjne

Dla par fizyczna praca Holandia od zaraz bez doświadczenia sortowanie owoców i warzyw, Haga i Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 listopada 2021 00:16

Także dla par oferta fizycznej pracy w Holandii również bez doświadczenia przy sortowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie w rejonie Hagi bądź Rotterdamu. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!
Poszukujemy osób do pracy na produkcji.
Mile widziane kobiety i pary !!

Zakres obowiązków:
– pakowanie owoców i warzyw
– sortownie owoców egzotycznych i warzyw
– praca przy taśmie predykcyjnej
– układanie kartonów na paletach
– utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Pracodawca oferuje:
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– atrakcyjna stawkę godzinową
– co czwartek wypłaty przelewane na osobisty rachunek bankowy
– zakwaterowanie z darmowym dostępem do Internetu
– ubezpieczenie zdrowotne
– pracę na dłuższy czas
– dojazd do/z pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii
Kamila:
tel: ☎ +48 570 901 414
mail: work@klaverteam.com
Dominika:
tel: ☎ +48 570 901 033
mail: job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 431619644f2d403b