do uzgodnienia

Dla par oferta pracy w Holandii na produkcji bez języka przy kurczakach w Doetinchem 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Długość umowy: dluzszy okres czasu
  • Opublikowany: 30 marca 2020 03:40

Na terenie Doetinchem od zaraz legalna praca w Holandii dla par na produkcji drobiu bez znajomości języka przy kurczakach. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Agencja pracy tymczasowej Fides Uitzendgroep jest specjalistą w kierowaniu do pracy zagranicznych pracowników tymczasowych z nowych krajów Unii Europejskiej, w szczególności z Polski. Oferujemy pracę doświadczonym pracownikom (fachowcom) z Europy Wschodniej, na przykład migrantom ekonomicznym z Polski.

Obecnie dla naszych klientów z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowiska podanie w opisie.

Praca w miejscowosciach: Kornhorn, Wehl, Putten, Nijkerk, Barneveld.

Miejsce pracy:różne lokacje

Opis stanowiska:

PAKOWANIE KUR – praca polega na pakowaniu poszczegolnych czesci kurczaka np. skrzydelka, udka, piersi do kartonów lub krat, posiadamy równiez stanowiska przy wycinaniu filetów.

LUB

WIESZACZ KUR – praca polega na wieszaniu zagazowanych kur na haki (wieksze zarobki)

Wymagania:
– chęc oraz motywacja do pracy,
– dostepność od zaraz,
– mile widziane osoby z doświadczeniem lub własnym samochodem.

Oferujemy:
– wysokie zarobki,
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne,
– umowę na dłuższy okres czasu,
– opiekę polskiego koordynatora.

olga.kedzierska@op.pl

ID ogłoszenia: 2365e81ed9250e9d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez FidesUitzendgroep

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FidesUitzendgroep »