9 euro/h brutto + dodatki

Fizyczna praca Holandia na magazynie bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 29 października 2014 00:39

Szukamy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Tilburga na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto + dodatki
Nr referencyjny: 9154

Zadania:
Zatrudnienie na magazynie gdzie pracownik dbać będzie o ogólny dobry stan towarów które się tam znajdują. Prace będą polegały na zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Wymagania:
– język angielski
– doświadczenie magazynowe mile widziane
– wykształcenie kierunkowe – logistyczne będzie dodatkowym atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobry stan zdrowia
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– rzetelność, punktualność, precyzja

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dodatki za podjęcie pracy zmianowej
– miejsce zamieszkania
– dojazd do pracy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– dobre warunki pracownicze
– szkolenia w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule proszę wpisać: magazynier/-ka

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230d5j/

ID ogłoszenia: 21254500f1d113da