11,97-17,50 €brutto/h

Fizyczna praca Holandia w sklepie bez języka wykładanie towaru od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 12:48

Potrzebne osoby do fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie bez języka. Oferta z Amsterdamu aktualna od zaraz. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam/Utrecht.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa dzienna to 11,97 Eur brutto/h (z dodatkiem 8%) oraz stawka godzinowa nocna wynosi 17,50 Eur brutto/h (z dodatkiem 8%).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie układanie towaru w odpowiednim miejscu, dbanie o ekspozycję produktów, naklejanie etykiet, aktualizowanie cen produktów, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, dbanie o porządek w alejkach sklepowych oraz segregowanie pustych opakowań.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • możliwość pracownia na nocnej zmianie.

Oferujemy:

  • holenderski kontrakt;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • +100% dodatku za pracę w niedzielę;
  • odpłatne zakwaterowanie w Amsterdamie albo okolicach w pokojach dwuosobowych;
  • transport do pracy służbowym autem;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość awansowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą aplikować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-merchandiser/holandia-amsterdam-utrecht/14446612

ID ogłoszenia: 2385cdeac9a042c1