do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii załadunek i rozładunek opon bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 22 stycznia 2015 21:57

Szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do magazynu z oponami w Tilburgu. Holandia praca fizyczna przy rozładunku i załadunku tirów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Tilburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace fizyczne na magazynie z oponami.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozładunek i załadunek tirów.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie odpowiednio układać opony na palety a następnie składować na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie produktów, pakowanie i przygotowanie zamówień do wysyłki

Oczekiwania:

  • posiadanie numeru SOFI
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • zmotywowanie
  • sprawność i siła fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dobrych warunkach
  • uczciwe stawki godzinowe
  • możliwość zatrudnienia długoterminowego
  • przyjazna atmosfera i zgrany zespół
  • dla pracowników z Polski istnieje możliwość korzystania z płatnego zakwaterowania

Aplikacja:
Zgłaszać się można za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 66354bf84ababb74

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Holandii załadunek i rozładunek opon bez języka Tilburg”

  1. Witam ! Jestem młodą silną osobą która podejmie prace od zaraz.
    Mam wyrobiony SOFI numer, posiadam prawojazdy kat.B.
    Aktualnie mieszkam w Holandii, Tel: +31687094640

  2. Jestem zainteresowany wasza oferta spelniam wszystkie wasze warunki Prosze o kontakt:506325786

  3. Jestem zainteresowany wasza oferta Prosze o kontakt :506325786

  4. kamil.osak na 9 lipca 2015 @ 11:54

    3lata doswiadczenia na produkcji opon w Czehach firma „MITAS”

  5. marwal442 na 12 lipca 2015 @ 08:19

    silny 10 lat na produkcji aktualnie IKEA INDUSTRY ZMIENIC CHCE PRACE

  6. Czesc, mój numer telefonu +31685511730.przebywam aktualnie w Holandii.pracowalem już na załadunku i przy rozładunku tirów z oponami w Holandii, jak i w kraju w Polsce firma Michelen. Uprawnienia na wózek Widl. Są, prawo jazdy kat. B. Jestem zainteresowany praca od zaraz. Znam język angielski. Nie znam j. Holenderskiego. Posiada numer Sofii. Proszę o kontakt. Pozdrawiam Mariusz