do ustalenia

Gastronomia bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Diemen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Diemen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 11 listopada 2017 01:45

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w Diemen dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Holandia praca w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej przy myciu naczyń.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Diemen, okolice Amsterdamu, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją deserów i ciastek
  • zadaniem pomocy kuchennej będzie mycie naczyń

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • dodatkową zaletą będzie status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dodatki za pracę w chłodni oraz na zmiany
  • szansę na długotrwałą współpracę
  • dobre zarobki
  • transport do pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją POMOC KUCHENNA w tytule maila) na adres e-mail:

rzeszow@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-diemen-id1040522.html

ID ogłoszenia: 9775a060b528a519