10,39 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka w Tilburgu sprzątanie domów i mieszkań

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 14:26

Dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie k. Tilburga dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: okolice Tilburga.

Wynagrodzenie: 10,39 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sprzątanie domów i mieszkań, np. odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, sprzątanie kuchni oraz łazienek itp.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatny transport oraz samochód służbowy;
  • możliwość otrzymania dodatków eksterytorialnych;
  • dodatek wakacyjny i urlopowy do wynagrodzenia;
  • legalną pracę poprzez holenderską agencję pracy;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy przy sprzątaniu domów i mieszkań, proszone są o wysyłanie zgłoszeń przez stronę:

www.workataxell.nl/?job_listing=praca-dodatkowa-osoba-sprzatajaca-e1093-brutto-h-ok-24h-tyg

Źródło: workataxell.nl

ID ogłoszenia: 665600efc2dbcc41

Linki sponsorowane