do ustalenia

Holandia praca dla kobiet, par bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 23:07

Chętnie zatrudnimy kobiety i pary do pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek na produkcji. Ogłoszenie skierowane jest do osób z roczną przerwą w zatrudnieniu. Pracodawca wymaga od kandydatów znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownicy zajmują się produkowanie produktów spożywczych takich jak ciastka czy pizze
– należy pakować towar na linii produkcyjnej
– sprawdzanie jakości gotowych wyrobów

Wymagania:
– szybkość, zręczność, energiczność, zaangażowanie
– zatrudniamy jedynie osoby niepracujące przez rok czasu bądź uczniów i absolwentów, którzy przerwali naukę i nie podjęli pracy przez okres do 3 miesięcy
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego
– chętnie przyjmujemy kobiety i pary
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie
– zatrudnienie na minimum rok czasu
– miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
– transport z Polski do Holandii jest możliwy do zorganizowania
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Czekamy na zgłoszenia przesłane w formie CV (napisane po angielsku) wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.
Mail: pielotz@covebo.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-swiatecznych-ciastek-id322539.html

ID ogłoszenia: 451565afcea48b56

6 komentarzy na “Holandia praca dla kobiet, par bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek”

  1. Joanna i Krzysztof na 2 grudnia 2015 @ 11:17

    Para pilnie poszukująca pracy doświadczenie na linii produkcyjnej możemy pracować po 12godz możemy zacząć prace od zaraz prosimy o kontakt telefoniczny +31501933587

  2. Żaneta Koryga Dariusz Koryga na 4 grudnia 2015 @ 18:44

    Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy

  3. Jolanta kardasz Mączyńska na 9 grudnia 2015 @ 12:31

    Podejmę pracę przy pakowaniu ciastek dyspozycyjność proszę o kontakt +48785548180 doświadczenie na produkcji

  4. sebastian na 17 lutego 2016 @ 16:43

    Dzień dobry kontaktuje się z państwem w sprawie pracy jestem z diewczyna poszukujemy pracy proszę o kontakt +31687388370

  5. Weronika,Krzysztof na 29 lutego 2016 @ 14:28

    mam doswiadczenie,chetnie podejme prace moj nr.733588305 krzysztof

  6. Klaudia i Paweł na 7 marca 2016 @ 19:21

    Jesteśmy razem z moim chlopakiem zainteresowani. Ja kończe w Kwietniu szkołe. Prosimy o kontakt na e-maila. kklaudia2705@wp.pl. Pozdrawiamy 🙂