do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna bez znajomości języka Roosendaal od zaraz rozładunek kontenerów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 23:43

Poszukujemy od zaraz osób do fizycznej pracy w Holandii, bez znajomości języka. Zatrudnienie w Roosendaal od zaraz przy ręcznym rozładunku kontenerów. Poszukiwane osoby sprawne fizycznie oraz zmotywowane.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: Roosendaal, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • ręczne rozładowywanie kontenerów z towarów różnego rodzaju;
  • wsparcie w utrzymaniu porządku w miejscu pracy;
  • zadania na stanowisku wymagają dużej sprawności fizycznej.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy rozładunku;
  • duża sprawność i siła fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienne podejście do pracy;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • mile widziane zamieszkanie w Roosendaal lub okolicach;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • umowę o pracę na holenderskich zasadach;
  • ubezpieczenie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • przeszkolenie wstępne.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

pollux.2796029@es-candidate.com

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenerow-id382015.html

ID ogłoszenia: 60357b3800c2c38a