520€ netto/tydzień

Holandia praca jako operator prasy krawędziowej CNC w Venlo lub Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2018 02:58

W rejonie Venlo lub Horst możliwa legalna praca w Holandii w branży przemysłowej jako operator CNC (prasa krawędziowa). Konieczna jest minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej.

Miejsce pracy: Venlo lub Horst

Opis stanowiska:
•ustawienie pras krawędziowych
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie
•rozwiązywanie problemów
•raportowanie błędów

Wymagania:
•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
•mile widziane doświadczenie w obsłudze pras SAFAN
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
•wynagrodzenie 520€ netto na tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
•legalną pracę na terenie Holandii
•zakwaterowanie (1 osobowe pokoje)
•ubezpieczenie
•pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 50 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 500 godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „Prasy krawędziowe”.

ID ogłoszenia: 7195ae078972a464