1000-1500

Holandia praca na produkcji bez języka przy pakowaniu drobiu od zaraz Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 26-52 tygodnie
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 04:16

Od zaraz poszukiwani pakowacze do legalnej pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu drobiu. Oferta z przetwórni w Nijkerk bez znajomości języka obcego.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujem pracowników na różne stanowskia pracy do zakładów produkcyjnych działających w sektorze branży drobiarskiej.

OPIS STANOWISKA PRACY:
– praca przy pakowaniu filetów drobiowych na zmechanizowanej linii produkcyjnej
– zrywanie polędwiczek drobiowych
– układanie filetów na tacki
– wykrawanie filetów drobiowych
– inne prace produkcyjne

WYMAGANIA:
– mile widziane doświadczenie przy pracy na zmechanizowanej lini produkcyjnej
– dyspozycyjność na okres 26 lub 52 tygodni
-motywacja do pracy
– mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY:
– legalną długoterminową pracę
– pełne ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– regularnie wypłacane miesięczne wynagrodzenie
– opiekę polskiego koordynatora
– internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobieranie dokumentów (paski wypłat, rozliczenia, itp)
– zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu
– atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko – holenderski)

ID ogłoszenia: 62758779edeba80e

19 komentarzy na “Holandia praca na produkcji bez języka przy pakowaniu drobiu od zaraz Nijkerk”

  1. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy 🙂

  2. Witam interesuje nas Państwa oferta pracy. Obecnie przebywamy w Holandii. Podjęcie pracy od zaraz. Jesteśmy parą. Posiadamy doświadczenie w fabrykach mięsa.Pracowaliśmy przy pakowaniu miesą jak i na dziale przetwórstwa.Chęć dopodjęcia pracy 3osoboy Martyna i Kmail Bobowicz oraz Janusz Kędzierski. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 537 999 751 lub adres email MartynaKdzierska@wp.pl Pozdrawiamy

  3. Szanowni Państwo
    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zgłaszam chęć podjęcia pracy na proponowanym stanowisku.

    Pozdrawiam
    Witold Siepsiak
    wsiepsiak@wp.pl
    +48 603776927

  4. Witam jestesmy zainteresowani praca

  5. Witam serdecznie pisze w sprawie oferty o prace w Holandi mam 2 letnie doświadczenie w pracy przy taśmie zmechanizowanej z Angli.
    BARDZO PROSZE O KONRAKT MÓJ NR 722383260

  6. ela strozyk ,patryk chitruk na 17 stycznia 2017 @ 14:09

    szukamy razem pracy ,para

  7. Witam jestem zainteresowana wyjazdem z partnerem już pracowaliśmy w holandii na produkcji i przy zbiorze truskawek Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
    570060971 Anna

  8. Poszukaje pracy wraz z dziewczyną mój numer +31616439915

  9. Jestem zainteresowany pracowalem juz przy kurczakach jestem terez w miejscowosci nijkerk

  10. Witam. Ja również jestem zainteresowany pracą, pracowałem już w Holandii przy mięsie 🙂 Mój nr. 661-130-608

  11. Witam. Ja również jestem zainteresowany pracą, pracowałem już w Holandii przy mięsie 🙂 Mój nr. tel 661-130-608

  12. Witam, jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Interesuje mnie długoterminowa praca. Nr telefonu 570730270 Proszę o kontakt

  13. Witam obecnie jestem w holandi i jestem bez pracy j.angielski komunikatywny posiadam konto holenderskie nr sofi prace moge zaczac od zaraz podaje nr tel.+310684824042 prosze o kontakt

  14. Proszę o kontakt jestem zainteresowany

  15. 015254176836 witam jestem z narzeczonym zaintereswana praca mieszkamy w niemczech w bremerhaven mamy oboje prawo jazdy.czekamy o odpowiedz.

  16. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy na okres 26 tygodni, prosze o kontakt.

  17. Witam jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy z moim partnerem. Interesuje mnie długo terminowa praca.Nr telefonu 531824355.Proszę o kontakt

  18. Witam jestem z narzeczoną zainteresowany podjęciem pracy, posiadam doświadczenie w podobnej pracy w Holandii. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  19. Jestem zainteresowany pracą przy paletach – proszę o kontakt +48536858015 Pozdrawiam!

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Covebo Work Office

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Covebo Work Office »