do uzgodnienia

Holandia praca na produkcji kanapek bez znajomości języka od zaraz Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 21:39

Aktualna i ciekawa praca w Holandii od zaraz na produkcji kanapek. Oferta dla Polaków, również bez znajomości języka w Losser. Zapewniamy przyjazny i pomocny zespół oraz dobre zarobki.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Wolne wakaty: 5.

Zadania na stanowisku:

  • dostarczanie surowców na taśmę produkcyjną;
  • układanie składników na chlebie;
  • pakowanie oraz naklejanie etykiet;
  • obsługa maszyn po przeszkoleniu;
  • dbałość o porządek na stanowisku.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz na co najmniej pół roku;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • motywacja do pracy, pozytywne nastawienie;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność przestrzegania przepisów;
  • komunikatywny angielski lub niemiecki.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • szkolenia wstępne;
  • zakwaterowanie płatne;
  • dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy oraz w zaaklimatyzowaniu.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 47556c3801898cd2