9,36 euro brutto/h

Holandia praca na produkcji od zaraz przy składaniu, pakowaniu Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od 08.09.2014
  • Długość umowy: ok 3-4 mc
  • Opublikowany: 7 września 2014 20:18

Oferta pracy w Holandii na produkcji elementów elektronicznych w Venray. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz przy pakowaniu i montowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od 08.09.2014

Lokalizacja: Venray

Zarobki: 9,36 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Fabryka elementów elektronicznych poszukuje pracowników na linię produkcyjną przy pakowaniu lub montowaniu części.
  • Do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości.
  • Obowiązkiem będzie również zgłaszanie wszelkich błędów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej na okres 2-3mcy
  • dyspozycyjność do wyjazdu w podanym terminie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • duża zręczność
  • atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy

Oferujemy:

  • stawka godzinowa w wysokości 9,36 euro brutto/h
  • holenderska umowa oraz warunki zatrudnienia
  • zapewnione świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie płatne tygodniowo 22,25 za tydzień
  • zatrudnienie do 08.09.2014
  • praca na ok 2-3 miesiące

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: holandia.workon@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22kdg6/

ID ogłoszenia: 835540a34ff49dd4