od 7,45 do 9,12 euro za godzinę

Holandia praca od zaraz Haga w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: od 4 do 6 miesięcy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2016 22:38

Dam pracę w Holandii w ogrodnictwie przy pielęgnacji chryzantem od zaraz. Zatrudnienie w Hadze bez znajomości języka na plantacji kwiatów z dobrym wynagrodzeniem oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: ogrodnik.

Wynagrodzenie: obowiązują stawki wiekowe.
21 lat i więcej – 9,12 Euro/h brutto;
20 lat – 8,21 Euro/h brutto;
18-19 lat – 7,45 Euro/h brutto.

Miejsce pracy: Holandia, Haga.

Długość umowy: 4 – 6 miesięcy.

Zadania na stanowisku:
praca będzie polegała na pielęgnacji chryzantem, czyli plauzowaniu, podlewaniu, nawożeniu, pikowaniu, podwieszaniu, sortowaniu.

Oczekujemy:

  • dużej motywacji do pracy;
  • sprawności fizycznej i zdrowia;
  • sprawności manualnej;
  • gotowości do wyjazdu od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka;
  • możliwości pracy przez 4 lub 6 miesięcy.

Zapewniamy:

  • 38 godzin pracy tygodniowo;
  • możliwość nadgodzin płatnych 130%;
  • ubezpieczenie płatne 21,50 euro;
  • zakwaterowanie płatne;
  • zapewniamy dojazdy do pracy (samochód, autobus, rower);
  • urlop płatny;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • wypłaty co tydzień.

Jak aplikować:

Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

holandia@bispol.com

Aplikować można również poprzez dostarczenie osobiste CV do biura w Jaśle, lub wypełnienie formularza na stronie internetowej.
Więcej informacji na stronie – https://bispolhr.com

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/praca-w-szklarniach-przy-uprawie-kwiatow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 69456a7c817c1a49

7 komentarzy na “Holandia praca od zaraz Haga w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą z moim kolegą. Mój nr 737578901

  2. Katarzyna Labich Jan Winiarek na 5 lutego 2016 @ 23:10

    Witam poszukuje pracy wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ta praca bo pracowaliśmy juz na dziale kwiata w Holandii

  3. Jestem szczerze zainteresowany ta oferta ,prace podejme odb zaraz

  4. Witam serdecznie jesteśmy zainteresowane państwa oferta pracy ja Anna i moja bratowa Janina Dubiel. Pracowałyśmy przy kwiatach w szklarni w Holandii w ubiegłym roku kwiaty to amerlisy praca była w szklarni oraz sortowaniu i pakowaniu kwiatów do wysyłki jestesmy osobami pracowitymi swoja prace wykonujemy sumiennie umiemy pracować w grupie prace cieszkie nie są nam obce pochodzimy ze wsi jestesmy zainteresowane ofertą pracy choćby od zaraz .Prosze o kontakt pod nr telefonu 880972293 z poważaniem Anna.Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  5. Witam serdecznie jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy ja Anna i moja bratowa Janina Dubiel.Pracowałyśmy przy kwiatach amerelisach w Holandii w ubiegłym roku praca była w szklarniach oraz na hali przy sortowaniu kwiatów oraz pakowaniu kwiatów do wysyłki.Jestesmy osobami sumiennymi poważnie podchodzimy do powiezonych nam zadań prace cieszkie nie są nam obce pochodzimy ze wsi i jestesmy zdecydowane na wyjazd choćby od zaraz proszę o kontakt pod nr telefonu 880972293 z poważaniem Anna życzę miłego weekendu

  6. Dorota Drewniak na 4 kwietnia 2016 @ 20:23

    Witam jestem zainteresowana Państwa oferta z koleżanką proszę o kontakt 533591051

  7. Dorota Drewniak na 23 kwietnia 2016 @ 06:48

    Jestem zainteresowana ofertą i podjęciem pracy od 13.06.2016 jestem po szkole ogrodniczej z tytułem proszę o kontakt telefoniczny 533591051 Pozdrawiam Serdecznie Miłego Dnia