do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie bez języka przy pomidorach w szklarni Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 01:31

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy w Holandii od zaraz przy pomidorach. Zatrudnienie w ogrodnictwie w szklarni z Goes dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik ogrodniczy przy pomidorach
Lokalizacja: Goes, Holandia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca odbywać się będzie w całorocznej szklarni
  • zadania polegać będą na ścinaniu liści, zbiorach pomidorów
  • opuszczenie krzaków oraz kręcenie pomidorów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w szklarni przy pomidorach
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz albo w przeciągu 4 najbliższych tygodni

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w szklarni całorocznej
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • miejsce zamieszkania
  • codzienne przejazdy do pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • biuro@hmserwis.pl SZKLARNIA/POMIDORY

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-calorocznej-z-pomidorami-goes-id430684.html

ID ogłoszenia: 84758487ea17185e

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie bez języka przy pomidorach w szklarni Goes”

  1. Paulina Golinska na 21 grudnia 2016 @ 18:00

    Jeżeli oferta nadal jest aktualna proszę o kontakt na numer telefonu +310641826815