do uzgodnienia

Holandia praca przy sortowaniu i pakowaniu cebulek w Velserbroek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Velserbroek
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 06:03

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii przy sortowaniu oraz pakowaniu cebulek w firmie z Velserbroek. Zatrudnienie adresowane do osób znających język angielski.

Praca przy pakowaniu i sortowaniu cebulek!
Agencja Pracy T&S Group poszukuje osób chętnych do pracy w Holandii przy pakowaniu i sortowaniu cebulek.

Lokalizacja: Velserbroek, Holandia

Opis stanowiska:
– Pakowanie i sortowanie cebulek kwiatowych,
– Drukowanie naklejek oraz etykietowanie opakowań z cebulkami

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego,
– prawo jazdy kat. B. mile widziane,
– gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
– gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,

Oferujemy:
– Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego od 11-12-2017
– Dobre wynagrodzenie
– Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
– Zakwaterowania,
Ubezpieczenia zdrowotnego,
– Transportu lokalnego

Jak aplikować?!

1. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 0048 608 494 300 – (numer polski!)
2. Możliwość aplikacji za pośrednictwem naszej strony www.tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 7165a2652c06b309