9,08 euro/h

Holandia praca sezonowa bez języka przy zbiorach truskawek w szklarni

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 16 października 2014 01:38

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach owoców w szklarni. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9,08 euro/h
Numer referyncyjny: H/187

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zbiorze truskawek uprawianych w szklarni. Pracownik będzie prowadzić wstępną segregację owoców.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– dobry wzrok
– podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku jest konieczne
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do swoich zadań
– umiejętność wykonywania kilku zadań na raz
– dokładność, zaangażowanie, punktualność
– gotowość do pracy na różnych stanowiskach

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– programy lojalnościowe
– bonus dla najlepszych
– dobre wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-truskawki-h187.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230ig5/

ID ogłoszenia: 784543ef0796179a

9 komentarzy na “Holandia praca sezonowa bez języka przy zbiorach truskawek w szklarni”

  1. Jesteśmy zainteresowani znamy niemiecki komunikatywnie .Mamy doświadczenie więcej info pod nr tel 782483658

  2. prosze o kontak bo jestem zaiteresowana

  3. jestem zaineresowana prosze o kontakt 509224643

  4. Jestem zainteresowany…

  5. mateusz solarski na 31 października 2014 @ 13:55

    witam mam jestem zainteresowany pracą za granicą mam 20 lat prosze o kontakt: 530108330. pozdrawiam

  6. DAMIAN ŁOZA na 20 listopada 2014 @ 09:55

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY POSIADAM DOŚWIADCZENIE MAM 32 LATA
    TEL 698409851

  7. mam 32 lat pracowalem pszy zbiorach owocuw com 539559705

  8. Witam jestem zainetersowana mieszkam w Holandii od 9 lat . Doświadczenie mam przy zbiorach truskawek 0687155944

  9. Witam jestem zainteresowny prosze o kontakt 663680728