8,80 Euro brutto/h

Holandia praca w Almere bez języka od zaraz dla studentów na produkcji sera

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 26 stycznia 2016 23:01

Zakład produkcji spożywczej w Almere poszukuje pracowników od zaraz. Oferta pracy w Holandii dla studentów bez znajomości języka niderlandzkiego, z ubezpieczeniem oraz pomocą we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji;

Wynagrodzenie: 8,80 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja: Almere, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera na linii produkcyjnej;
  • ważenie – kontrola ciężaru;
  • układanie sera w pudełkach.

Wymagania:

  • przyjmujemy absolwentów lub studentów;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • elastyczność;
  • umiejętność dokładnej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • dobre zdrowie;
  • sprawność fizyczna;
  • dobra kondycja;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • szkolenie wstępne;
  • pomoc w formalnościach;
  • pracę na stałe;
  • umowę o pracę na holenderskich zasadach;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • jasny system rozliczeń;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Jak kandydować:
Prosimy o aplikowanie poprzez stronę internetową:

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Należy wyrazić zgodę na wykorzystywanie przez nas danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

ID ogłoszenia: 27756a7e28ce65fd