7.50€/m2

Holandia praca w budownictwie jako pracownik budowlany (zespoły 3-4 osobowe) klejenie samego styropianu bez siatki.

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 listopada 2018 03:39

Aktualna oferta pracy w Holandii w budownictwie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Zatrudnienie przy dociepleniach – klejenie styropianu (bez siatki).

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Pracownik budowlany (zespoły 3-4 osobowa) do klejenia styropianu

Obowiązki:
– praca polega na przylepianiu i dyblowaniu samego styropianu bez siatki.

**Wymagania:**
– doświadczenie
– znajomość języka jest niewymagana
– prawo jazdy i własny samochód ( jeden w zespole)
– praca na własnej działalności

Oferta:
– umowa o pracę na czas nieokreślony na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie: zwroty kosztów dojazdu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres
daria.mlynarczyk@workonpersonal.pl
w tytule wpisując „Pracownik budowlany- imię i nazwisko”.

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00 – 16:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

ID ogłoszenia: 7855be2f87a9a9a4