10,38

Holandia praca w Nijmegen na magazynie od zaraz jako operator wózka widłowego – Heftruck

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 04.06.2020
  • Długość umowy: długa współpraca
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 00:28

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta z Nijmegen poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na magazynie w charakterze operatora wózka widłowego typu Heftruck.

PRAN KRAZ 1223

Dla jedngo z naszych holenderskich klientów poszukujemy pracownika na dział magazynowy z którego głównie dostarcza się produkty na dział Clean room.

Obowiązki:
• Przyjmowanie towarów, kontrola wzrokowa towarów, administracja.
• Lokowanie materiałów w magazynie
• Kompletowanie zamówień na wymagane materiały, sprawdzanie i dalsze przetwarzanie zgodnie z wewnętrznymi zamówieniami.
• Przetwarzanie przepływu wychodzących towarów poprzez pakowanie, administrowanie i przygotowanie gotowego produktu.
• Wsparcie procesu przygotowania towarów po wydaniu na produkcję, zestawianie pakietów roboczych.

Wymagania do pracy:
• umiejętność obsługi wózka widłowego typu heft truck (certyfikat mile widziany)
• Najlepiej znajomość przetwarzanych materiałów / towarów – metalowe elementy, rurki , komponenty.
• gotowość do bardziej elastycznej pracy

Kompetencje:
• Organizacja własnej pracy
• Umiejętność pracy zgodnie z instrukcjami
• Bardzo ważna jest dokładność w wykonywanych czynnościach
• Umiejętności administracyjne
• Zdolność do ustalania odpowiedzialności i priorytetów
• Możliwość wykonywania powtarzalnej pracy
• Aktywny udział w organizacji pracy
• Elastyczność
• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:
• możliwość długiej współpracy przy dobrym funkcjonowaniu
• wynagrodzenie 10,38 € brutto / h + dodatki
• zwrot za dojazd do pracy powyżej 10 km.
• tygodniowe wypłaty

Osoby zainteresowane, spełniające wymogi oferty, proszę o przesyłanie aplikacji na adres mailowy p.ilasiewicz@pran.eu .

W tytule maila proszę wpisać : Nijmegen.

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury

rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych

procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

ID ogłoszenia: 9025ed5f9495e56f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pranpran
  • Zarejestrowany od: 12 lipca 2017

Inne przedmioty dodane przez pranpran

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pranpran »