9,26 euro/h brutto

Holandia praca w ogrodnictwie przy papryce bez języka Baarlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Baarlo
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:29

Zatrudnienie tymczasowe dla Polaków mogących podjąć pracę w Holandii. Ogłoszenie z Baarlo w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu papryki bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Baarlo
Wynagrodzenie: 9,26 euro/h brutto

Zadania:
Dbanie o to, aby warzywo ładnie wyrosło. W tym celu pracownik będzie podwiązywać sadzonki oraz obrywać niepotrzebne liście. Następnie należy okręcić łodygę wokół sznurka aby podtrzymało roślinę.

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– tylko dla osób z doświadczeniem
– elastyczność godzinowa
– odpowiedzialność, punktualność, niezawodność
– dostosowanie się do różnych stanowisk pracy
– staranność, prezycja

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– podpisanie umowy tymczasowej na warunkach holenderskich
– dodatki do pracy
– przejazd do Holandii
– ubezpieczenie jest zapewnione
– pomoc przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów
– skorzystanie z jarografów
– stawki wiekowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-papryka-baarlo,oferta,4397924

Źródło:

ID ogłoszenia: 74656dca836b3896