do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji pakowanie słodyczy bez języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 00:37

Poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii, Oss na linii produkcyjnej przy pakowaniu słodyczy. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Oss
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik będzie zajmować się pakowaniem słodyczy przy taśmie
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie komunikatywnym
– dobre zarządzanie czasem pracy
– punktualne stawianie się na stanowisku pracowniczym
– skrupulatne podejście do wykonywanych zadań
– szybkość, energiczność
– radzenie sobie ze stresem
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy nocleg
– codzienne dojazdy do pracy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– w razie potrzeby możliwy kontakt z polskim opiekunem
– szkolenia wprowadzające
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po angielsku i niemiecku) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: info@workforce.pl

Źródło: http://www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowanie-slodyczy/

ID ogłoszenia: 17055d4ec94823e5

4 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji pakowanie słodyczy bez języka Oss”

  1. Witam wspulnie z mezem poszukujemy pracy w holandii jestesmy dyspozycyjnii od zaraz interesuje nas dłuższa wspułpraca tel 536 439 837 Pozdrawiamy

  2. Witam jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt 504779363

  3. witam jestem bardzo zainteresowana wasza oferta pracy jest jeszcze aktualna pracowałajuz w NL

  4. Sprzatanie biura w Oss na 24 listopada 2015 @ 13:39

    Witam jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt 0649 010 942