12 euro netto/ godzina

Lakiernik samochodowy – dam pracę w Holandii od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 08:17

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta poszukuje od zaraz lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie przy naprawie karoserii samochodowych.

Cekaflex B.V. jest zaufaną holenderską firmą, zatrudniającą wszystkich pracowników, zgodnie z prawem holenderskim.
Zarejestruj się! Wyślij swoje CV w języku angielskim, niemieckim, holenderskim lub nawet polskim na adres cv@cekaflex.nl.
Cekaflex B.V.

Lakiernik samochodowy

Dla holanderskiego pracodawcy poszukujemy lakierniky samochodowe.

Zakres obowiązków:

• mieszanie farb
• przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie
• lakierowanie powierzchni karoserii samochodów osobowych
• praca z farbami na bazie wodnej
Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego min 5 lat
• Mile widziani kandydaci z własnym samochodem
• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holanderskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
• Darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu zapewnione przez Pracodawcę
• Płatne dni urlopowe
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Darmowe ubezpieczenie zdrowotne

Jesteś poważnym i odważnym człowiekiem? Nic nie ryzykujesz, odważ się! Wyślij swoje cv na adres mailowy cv@cekaflex.nl

Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zadzvoń bezprośrednio do nas na nummer telefonu (rozmówa w języku polskim) Jana Čermáková +31657148778.

ID ogłoszenia: 9525b2bb8e53b01c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Cekaflex
  • Zarejestrowany od: 21 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez Cekaflex

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Cekaflex »