do ustalenia

Malarz oferta pracy w Holandii na budowie remonty bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 23 października 2014 20:00

Zatrudnimy pracowników budowlanych – malarzy bez znajomości języka holenderskiego. Oferta fizycznej pracy w Holandii w budownictwie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem pracownika jest zapoznanie się z miejsce pracy, ustaleniem początkowych czynności, a następnie przystąpienie do działania. Zasadniczym etapem pracy jest malowanie/tapetowanie ścian.

Wymagania:
– znajomość rodzajów materiałów budowlanych i ich użycia
– kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku
– preferujemy kandydatów z wykształceniem budowlanym
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– posiadanie fachu w ręku
– śledzenie najnowszych technik wykańczania wnętrz i umiejętność ich stosowania
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej

Oferujemy:
– zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej
– podpisanie umowy na holenderskich zasadach
– zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy miejsce zamieszkania
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie
– możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22m55k/

ID ogłoszenia: 8695448e6173e745