10,34 Eur brutto

Na magazynie z odzieżą Holandia praca od zaraz bez języka 2019 Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 00:30

Propozycja podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Roosendaal z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Roosendaal.

Wynagrodzenie: 10,34 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień odzieżowych, które napływają z Europy;
  • pakowanie oraz oznaczanie paczek;
  • dostarczanie odpowiednich towarów do punktu wysyłki;
  • praca z użyciem skanera ręcznego przy wczytywaniu towarów;
  • obsługiwanie wózka EPT;
  • dbanie o ustawienie oraz porządek towarów na półkach;
  • przetwarzanie danych w systemie Supply Management System.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zamiłowanie do mody;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • holenderską umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • odpłatne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach;
  • bezpłatny dostęp do Internetu;
  • holenderskie ubezpieczenie, czyli poza ubezpieczeniem OC i od nieszczęśliwych wypadków są ubezpieczane również rzeczy pracownika;
  • dojazd do pracy służbowym samochodem.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/magazynier/holandia-roosendaal/14504736

ID ogłoszenia: 1145ced28abe0576

Linki sponsorowane